samsung tekirdağ

Samsung markasının Süleymanpaşa'da Cadde konseptli ilk ve tek mağazasında YETKİLİ SATICI olarak sizlere hizmet vermekteyiz.Köprübaşı mağazamızdan veya samsunglacivert.com adresinden görüp bize ulaşarak alışveriş yapacağınız bütün ürünler üretici firmaların garantisi altında, ambalajlı kapalı kutu olarak sizlere teslim edilecektir. 

Samsung Türkiye Electronics'in desteğiyle Samsung ürünlerini tek bir çatı altında, tüm ürün ve aksesuarlarıyla sergileyen tek firmayız. Gelecek vizyonumuz ile birlikte, her geçen yıl Samsung ile birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Mağazamızda görsel sergileme, ürün çeşitliliği, bulunurluk ve fiyatlarımızla iddialıyız.

2016 yılında Tekirdağ Süleymanpaşa'da  ilk ve tek olmayı hedefleyerek , Teknolojinin yeni adresi olmayı ,beyaz eşyada son derece inovatif fark yaratan ürünleriyle sektöre yeni ve kaliteli bir alternatif getirmeyi ,bu alternatifi de uygun ve ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı hedeflemekteyiz. SAMSUNG markasına olan güveni, yerel ve müşteri memnuniyeti odaklı Yaklaşımımızla sektörde uzun yıllar bulunmayı hedeflemekteyiz.

Dünya markası SAMSUNG un yerel temsilcileri olarak hizmetinizdeyiz.

Satış ekibimizin deneyimi ve güleryüzü, kurucumuzun 22 yıllık sektör tecrübesi , markamızın güçlü imajıyla 145 m2 özel tasarım mağazamızla Tekirdağ halkına hizmet vermenin gururunu taşımaktayız.

Samsung markasının Tekirdağ Süleymanpaşa ve www.samsunglacivert.com adresinde YETKİLİ SATICI olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Lacivertten alışveriş yapacağınız bütün ürünler üretici firmaların garantisi altında, ambalajlı kapalı kutu olarak sizlere teslim edilecektir.

14 Ocak 2017 Tarihinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı,Süleymanpaşa Belediye Başkanı, Hayrabolu Belediye Başkanı ,Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ,Samsung Türkiye temsilcilerinin ve çok sayıda davetlinin katıldığı görkemli bir açılışla kapılarını Tekirdağ halkına açan Lacivert Ticaret, Tekirdağ beyaz eşya sektöründe kaliteli bir alternatif olmayı hedeflemektedir..